ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

Tipy na rozšíření obsahu - SEO


Mnoho klientům, kterým radíme, aby na své webové stránky přidali více obsahu, nám sdělí, že vlastně nemají o čem psát, nebo že by to nikoho nezajímalo.

Jelikož je však kvalitní obsah důležitou součástí optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO), je nutné obsah řešit i tehdy, tykají-li se vás výše uvedené informace.

 

Sekce častých otázek a odpovědi

Zřiďte na webu sekci častých otázek a odpovědí. Nechte ptát uživatele nato, co je zajímá. Otázky i s odpověďmi pravidelně uveřejňujte. Odpovědi pište i detailně, i právě díky tomu pak můžete získat nové zákazníky.

Do odpovědí umísťujte klíčová slova, pomůže to optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO). V odpovědích také dělejte linky na vaše produktové podstrání.


Zveřejňujte specifikace v HTML

Pokud máte eshop a prodáváte produkty, dávejte specifikace výrobků do HTML.


Video a podcast v psané podobě

Mate-li na stránkách video nebo podcast, přepište je do psané podoby, opět tak získáte kvalitní obsah, který je pozitivní pro vaši optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO). Mluvené slovo je jiné jako psané, nepřepisujte tedy doslovně to, co slyšíte. Opět doporučujeme vložit klíčová slova, tak aby ste získali další plusové body pro optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO).


Piště o novinkách ve vašem byznyse

Pište o novinkách, které se odehrají ve vašem byznyse. Pravidelný aktualizovaný blog je ideální pro optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO). Nebojte se psát také o negativních věcech, které se staly ve vašem byznyse.


Autor: redakce
29.01.2011