ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

Přečtěte si, co o naši práci řikají zákaznící:

 

Vstřícná a ochotná komunikace během několika málo hodin. Služby za přijatelné ceny. Co se hadnotenia tyka, tak som spokojeny. To, co ste slubili, ste splnili rychle. 

Aneta Raimundová, Zname-darky.cz


Komunikace s Vámi i plnění našich požadavků je na vysoké úrovni. Výsledky v SEO, které jsme požadovali, tak se podařilo splnit.

Pavel Jurášek, Zoko.cz


Optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO) od Webprofits.cz nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více, než přijatelná. S Webprofits.cz spolupracujeme již třetí rokem a rozhodně budeme pokračovat.

Mudr. Pavel Vlašín, Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.


Za jedenáct let zkušeností s mnoha firmami, mohu doporučit pouze firmu Webprofits.cz! Naprosto
detailní, vše v termínu, komunikace ideální, ceny solidní.

Monika KarczHunter-boot.cz 


S Webprofits.cz jsem spolupracovala v oblasti PPC reklamy. Komunikace a celková práce byla výborná. Následná správa PPC reklamy zdarma byl pro mě zajímavý benefit. Webprofits.cz doporučuji jak na nastavení PPC reklamy, tak na její správu.

Mgr. Iveta Pečínková, Pecinkova.cz


Se službami Webprofits.cz jsme byli maximálně spokojení. Práce byla odvedena kvalitně,
v domluveném termínu. Na všechny dotazy nám vždy bylo profesionálně odpovězeno, pokud potřebujete služby z oblasti internetového marketingu, mohu vám Webprofits.cz vřele doporučit.
 Ing. Jaroslav TykalStudyline s.r.o.


Spolupráce s firmou Webprofits.cz je perfektní. Komunikace funguje skvěle,vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že Webprofits.cz jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, JOYin, s.r.o. 


PPC reklamu nám nastavila a spravovala společnost Webprofits.cz. Reklama nám přivedla nejen nové návštěvníky našich stránek svetkrmiv.cz, ale hlavně nové zákazníky. PPC reklama nám zvedla tržby o několik procent.

Lukáš Bořek, Svetkrmiv.cz


Příjemná spolupráce i přes velkou geografickou vzdálenost, profesionální servis!

Michaela EliasBilalile.cz


Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!
Ivan Kleiber, Zajeckyvinnysklep.cz


S firmou Webprofits.cz jsme začali spolupracovat v roce 2011. Oceňujeme zejména profesionální a kvalitní služby za přijatelné ceny a příjemnou a rychlou komunikaci.    

Hana Borovcová, CK CONTI s.r.o.


S firmou Webprofits.cz je příjemná, skvělá a rychlá spolupráce. Díky SEO auditu mě pomohli
vyřešit nedostatky na mém webu.
Mohu jen doporučit.

Martin Pavlovský, Dobresezeni.cz 


Firma Webprofits nám prozatím byla v oblasti internetového marketingu schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a přijatelné ceny.

 Ing. Michal Meluzín, Statikum s.r.o.


Co se hadnotenia tyka, tak som spokojeny. To, co ste slubili, ste splnili rychle. 

Boris Semizorov, Colorika.cz


Ohledně zhodnocení spolupráce si dovoluji uvést, že jí vnímám pozitivně... Zároveň jsem předal doporučení na Vaši společnost s kladným hodnocením dalším subjektům, které poptávali SEO.

Ing. Jan Kaufner, conact.cz