ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

O nás:


Hledáte-li SEO/PPC  agenturu schopnou úspěšně optimalizovat stránky pro webové vyhledávače, nastavit výdělečnou PPC reklamu, která má bohaté zkušenosti a zároveň perfektní servis, náš 7členný tým je vám k službám.
 

Nejvíce spolupracujeme s živnostníky, menšími a středními firmami a od roku 2008 jsme zvládli už více než 250 projektů od webových stránek přes e-commerce projekty až po e-shopy.
 

Jsou vám u nás k dispozici jak dva zkušení SEO konzultanti a dva zkušení copywriteři, tak i tři linkbuildeř a dva PPC konzultanti.
 

Nemusíte se bát, že byste investovali prostředky do reklamy marně. Nechceme vás ošidit, jde nám o dobře odvedenou práci. Rádi vystavíme fakturu až ve chvíli, kdy vaše firma dosáhne předem domluvených cílů (např. se zvýší váš prodej na požadovanou úroveň).
 

Rádi vám poradíme kromě SEO/PPC i v dalších oblastech, které by se daly na vašem webu vylepšit, například ve zvýšení konverzního poměru.
 

Vybrat si správnou agenturu zasluhuje dobrou rozvahu. Proto vám níže předkládáme několik bodů, které vám při rozhodování mohou pomoci. Jsme agentura, která reaguje na e-mailové či telefonické dotazy tentýž den, účtuje si až odvedenou práci a zajímá se o vaše úspěchy.
 

Náš tým:

 

Ing. Marek Novák, SEO/PPC strategie


Marek má na starosti kampaň koncepčně, připravuje návrh strategie a následně dohlíží na její účinnost. Aby kampaň stále dodržovala domluvené parametry a cíle, reviduje kampaně průběžně.
 

Věnuje se úspěšným strategiím nejen pro menší e-shopy a živnostníky, ale vytváří kvalitní kampaně i pro velké ryby jako Adidas, VUT, Imos atd.
 

Marek je osobou, která vás bude pravidelně a aktivně informovat o probíhající kampani, bude vám zasílat reporty a odpovídat na všechny vaše dotazy. K dispozici je vám nepřetržitě.
 
+420 775 646 333, info@webprofits.cz 


Tomáš Uhlíř, Dis., PPC/SEO konzultant


Tomáš je ten, kdo vaši kampaň každý den promýšlí a navrhuje různá vylepšení, abyste vydělávali více a ušetřili tam, kde je to možné. Vw Webprofits úspěšně ladí kampaně už 4 roky. Zaměřuje se hlavně na PPC reklamu na Facebooku, Seznamu a Googlu.
 

Jako správce PPC kampaní je dokonce certifikovaný (Google AdWords Qualified). Nejzkušenější je v e-commerce a v podpoře internetového prodeje. Co se týče rozsahu projektů, má za sebou úspěšné kampaně pro firmy všech velikostí. 

 +420 299 141 466, uhlir@webprofits.cz  


Petr Hádek, SEO konzultant


Provádí úspěšné optimalizace webu pro vyhledávače, již šestým rokem. Podílel se na práci pro nadnárodní korporace i malé firmy.

+420 299 141 466, hadek@webprofits.cz 


Jiří Hron, Dis., manažer sociálních medií


Jirka je naším „kreativcem“. Nejen díky studiím aplikací výpočetní techniky a praxi redaktora dobře ví, jak úspěšně vytvořit obsah pro facebookové stránky klientů a jak komunikovat s fanoušky.
 

Už tři roky získává pro naše klienty fanoušky pomocí PPC reklamy a obsahového marketingu.

+420 299 141 466, hron@webprofits.cz