ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

Garantovené SEO 


Provedeme komplexní optimalizaci (SEO) webu, která Vám zvýší návštěvy z přirozených výsledků vyhledávání na Google.cz a Seznam.cz, zaplatíte nám až výsledek.
 

Práci na zvýšení návštěvnosti rozdělujeme do následujících fází, které jsou do doby, než budete na prvních místech vyhledávačů, zcela zdarma, nic tedy neriskujete. 

 

Současný stav

Analyzujeme aktuální situaci, jak má web nastaven onpage faktory, jaký má potenciál v oblasti obsahové strategie, jak je důvěryhodný nebo kolik má zpětných odkazů (a jak kvalitních).

Na základě tohoto auditu Vašich požadovaných cílů a finančních prostředků dokážeme stanovit ideální a hlavně efektivní strategii.

 

Analýza klíčových slov

První důležitou fází je analyzovat, která klíčová slova pro Vás mají nejvyšší výnosový potenciál, zároveň tato slova porovnat s konkurencí a určit, jak s nimi pracovat. 

 

Nastavení webu a obsahová strategie 

Na základě analýzy klíčových slov a hledaných frází navrhneme správné nastavení webu a zároveň i obsahovou strategii, která bude užitečná pro Vaše potencionální klienty, odpoví na jejich dotazy, a Vy se tak stanete autoritou v oboru.

 

Účinný linkbuilding

Díky obsahové strategii vzniknou přirozené odkazy, které nejen podpoří Vaše pozice ve vyhledávači, ale i přinesou relevantní návštěvnost. Další odkazy budeme budovat průběžně.

 

Použitelnost a důvěryhodnost

Během spolupráce navrhneme kroky vedoucí k tomu, aby se Váš web stal důvěryhodnějším a použitelnějším. Tím zvýšíme konverzní poměr webů a získáme tak pro Vás více zákazníků, ovšem při stejných nákladech.

 

Na veškeré práce Vám dáváme minimálně půl roku záruku.

 

Cena je individuálně stanovená pro každý projekt, typické cenové relace jsou pak:

Pro menší e-shopy a webové stránky zaměřené úzkoprofilově je cena mezi 1 500–2 900 Kč/měsíc.

Střední e-shopy a stránky, které mají větší sortiment: 3 000–6 000 Kč.

Velké e-shopy, stránky s mnoha službami: od 6 000 Kč.

 


Ukázka konkrétních referencí (dosažená pozice pro dané klíčové slovo a projekt)zde.

Přečtěte si vyjádření našich klientů, vybrané reference a případové studie.