ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

PPC správa 

Pomůžeme vám s účinnou správou PPC reklamy pro internetové vyhledávače i na Facebook. Díky naší správě se vám podaří snížit celkové výdaje na prokliky a konverze (ať už se jedná o nakupování v e-shopu, nebo objednávku služeb).

Získáte více relevantních zákazníků, kteří budou mít zájem si u vás nakoupit nebo objednat.
 

Po celou dobu kampaně vám bude k dispozici stálý konzultant. To znamená, že bude o všem podrobně informován a bude moci také rychle a komplexně informovat vás, abyste měli o kampani přehled. Průběžnou správou kampaně zajistí, aby vám neunikaly náklady (prokliky) zbytečně, a najde možnosti, jak a kde získat z kampaně více.
 

Spoluprací s námi získáte transparentní přístup k reklamnímu účtu, bez omezení, ale zároveň s pravidelným informováním, které vám aktivně budeme posílat. Budete tak mít dobrý přehled o tom, jak se vám daří vydělávat peníze. Automaticky vám zašleme podrobné reporty s detailním popisem provedených činností (vždy jednou za měsíc).

Protože se na optimalizaci reklamy díváme komplexně, můžeme vám poradit i s dalšími aspekty online marketingu (např. jak upravit stránku na více konverzní, jak vylepšit texty, vyhodnocovat měření v Google Analytics ad.).
 

Naši klienti mají od nás k dispozici i kontrolu denního rozpočtu a výdajů za prokliky. Dokážeme je díky tomu snižovat (ceny za konverze). Dále vypínáme neefektivní inzeráty a zvýhodňujeme efektivní. Můžete se na nás spolehnout, i pokud se jedná o tagování a propojení s Google Analytics.
 

Nepřestáváme hledat další možnosti, jak zvýšit váš výdělek. Každou úpravu nebo návrh vám budeme pravidelně hlásit.

Jednou za měsíc kromě podrobného reportu zašleme i daňový doklad.
 

Jsme vstřícní také k živnostníkům a menším firmám. Naše cena za měsíční spravování PPC kampaně pro vyhledávače se pohybuje mezi 1 až 4 tisíci korun bez DPH.