ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

14 + 1 argument, proč spolurpacovat s námi:


1. Zaměřujeme se na SEO/PPC a dobře jim rozumíme.
 

2. Naše práce přináší ovoce – zvyšujeme objednávky, poptávky po vaší firmě atd.
 

3. Věnujeme se problematice SEO a PPC naplno: přednášíme na VUT, účastníme se konferencí, sledujeme trendy a informujeme o nich na svém blogu.
 

4. Víme, že důležitá jsou fakta. Naší metodou není pokus – omyl, máme ověřené způsoby, jak data využít ve funkční strategii.
 

5. Umíme složit z kousků puzzle celou skládačku. Pro úspěch podnikání vám pomůžeme s PPC, ale zařídíme také web s dobrým konverzním poměrem (tj. který hodně prodává), zpropagujeme vás na sociálních sítích, vyladíme klientské služby a firemní procesy.
 

6. S klienty budujeme dlouhodobý vztah. Spolupracujeme-li spolu déle, očekávejte od nás rady a nápady, které si nebudeme účtovat.
 

7. Jsme realisté. Cíle pravidelně měříme a hodnotíme úspěšnost nastavených procesů.
 

8. S námi budete v obraze. 2 až 3krát do měsíce vám zašleme informace, jak se to se zakázkou vyvíjí.
 

9. Nepřehazujeme si vás jako horký brambor. Na vašem projektu pracují stále ti samí specialisté.
 

10. Kontinuálně se snažíme vaše stránky a e-shop posouvat dál.
 

11. Neusínáme na vavřínech. Členové týmu se nepřestávají vzdělávat, učit se, jsou držiteli osvědčení a navíc také sami přednášejí a vzdělávají ostatní.
 

12. Ačkoli se zaměřujeme především na střední a menší společnosti, nebojíme se ani velkých projektů. Pracovali jsme na kampaních pro Adidas, VUT, Nestlé, Dr. Oetkera a další. Nepůsobíme jen v Čechách, ale i v Německu, na Slovensku nebo ve Velké Británii.
 

13. Více než 80 % zákazníků k nám přichází na doporučení (našich klientů stávajících či minulých).
 

14. Objevili jsme se v časopisech E15, Marketing & Media i dalších magazínech.
 

15. Žádné anonymní a bezejmenné tváře, na které jste zvyklí z velkých agentur. U Webproftis budete znát svého Account managera a ten bude znát Vás.