ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

Tvorba webu

 

Kvalitní webová prezentace je v dnešní době součástí každého marketingového mixu. Webprofits vám nabízí tvorbu originálního webu a jednoduchý redakční systém pro správu vašeho webu.

Na začátku tvorby webu společně probereme cíle webu. Na základě cílu tvorby webu  je vypracována analýza, následně pak návrh nového webu. Návrh detailně popisuje celý web.

 

Před samostatnou tvorbou webu vám navrhneme wireframe homepage a příslušných typových podstránek. Wireframe je drátěný model webu, skica, která definuje základní umístění prvků na stránce.

Na základě konzultace s vámi pak vyhotovíme finální grafiku. Grafika je následně nakódována a napojena na redakční systém. Finální vytvořený web se vyznačuje standardy webdesignu, validitou kódu,  zobrazení ve všech prohlížečích. Web od Webprofits je díky uživatelsky příjemnému redakčnímu systému velmi lehce editovatelný.

 

Aby váš web byl efektivní je nutné využít webových analýz, které prozradí vám chování uživatelů na vašem webu. Mate-li produkt nebo službu, nabízíme vám vytvoření microsite. Tento microsite je optimalizovaný pro vyhledávače.