ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

Ubytovnapavlov.cz


Oslovil nás zákazník provozující ubytovnu v jihomoravské vinařské vesničce Pavlov. Jeho hosté jsou především studenti, školy, fanoušci vodních sportů (jachting, surfing) a také pracovní týmy z různých firem.

Potíží pro takový byznys je, že idylické prostředí jižní Moravy je prostoupeno konkurenčními hotely, penziony i dalšími ubytovnami, jež investují hodně do internetové reklamy. Je tedy velmi těžké se zde prosadit.

Slíbili jsme zoptimalizovat web klienta tak, aby dobře pracoval s klíčovými slovy souvisejícími s ubytováním a danou geografickou oblastí. Pečlivě jsme analyzovali klíčová slova a na základě analýzy se soustředili na slovní spojení ubytování, Pálava, jižní Morava ubytování a další.

Poté, co jsme provedli analýzu klíčových slov a vybrali vhodný způsob propagace webu ve vyhledávačích, si od nás klient přál pravidelný správu SEO. Níže můžete vidět, že nárůst návštěvnosti je velký.

Jen dvě klíčová slova jsou schopna přivést stovky návštěvníků.

 

Pomocí longtail frází jsme přivedli na web klienta mnohem více lidí poptávajících v daném místě levné ubytování. Z Google Analytics jsme při ověřování zjistili, že největším původcem návštěvníků byla klíčová slova levné ubytování Pavlov, levné ubytování Pálava, ubytovna Pálava či ubytování Pavlov.