ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

Webové analýzy

 

Webové analýzy se zabývají chováním uživatele na webu. Webové analýzy vám prozradí, odkud přicházejí návštěvníci na váš web (vyhledávače, PPC reklama, sociální sítě), jak se chovají na webu (co je zajímá a naopak), které stránky navštěvují a které ignorují, na kterých stránkách tráví nejvíce času a kde opouští web.


Nabízíme tyto služby webových analýz:

Nastavení Google Analytics

Teplotní mapa

Analýza návštěvnosti

 

Nastavení Google Analytics

Google Analytics je software, který poskytuje Google zdarma webmasterům. Korektní nastavení Google Analytics je základ pro analyzování a vytváření závěrů z dat chování uživatelů na vašem webu. V rámci této služby poskytujeme založení účtu Google Analytics, vygenerování sledovacího kódu, implementaci sledovacího kódu na vaše stránky a zpětnou kontrolu nastavení kódu. V rámci nastavení Google Analytics si můžete objednat paušální službu - Analýza návštěvnosti.

 

Teplotní mapa

Tato analýza zhodnotí efektivnost jednotlivých prvků (obrázky, bannery, odkazy) na vaši stránce. Dovíte se, co vaše zákazníky zajímá a co naopak ignorují. Získáte tak snadno cenná data, která pomohou optimalizovat výkonnost vašeho webu.

 

Analýza návštěvnosti

Analýza návštěvnosti vám ukáže, ze kterých zdrojů chodí na váš web zákaznici. Po provedení analýzy zjistíte, kde uživatelé opouštějí vaše stánky, kde tráví nejvíce času a kde naopak nejméně. Tuto analýzu si lze objednat jako jednorázovou službu nebo jako paušál.