ALT_LOGO
ALT_BLOGALT_NOVINKY

Marketing na YouTube 

 

YouTube je po Google druhý nejpoužívanější vyhledávač na světě. V České republice jsou denně shlédnuty miliony videí. Youtube channel  tedy může být zajímavým doplňkem vašich marketingových aktivit na  internetu.


Nejaktuálnější součástí marketingu na Youtube je využití reklamy Google. Tyto reklamy se stávají celosvětovým fenoménem a díky úspěchu na Youtube.com se i výrobci televizí rozhodli implementovat tuto schopnost do svých produktů. Samozřejmě toto je jeden ze způsobů, který může pomoci. Výhodou je, že reklamy jsou k videu přiřazeny na základě značek. Díky tomu by měly být co nejvíce tematicky rozděleny a zaměřeny tedy na požadovanou cílovou skupinu.


Abychom zachovali aktuálnost, je vhodným řešením Youtube channel. Pokud se nám podaří vytvořit video, které bude dostatečně poutavé a zábavné, bude se šířit víceméně samo. Toto je výhodou Youtube channel, jelikož uživatelé si rádi přidají kanál, na kterém se pravidelně objevují zajímavá videa.

Připravíme vám grafický návrh Youtube channel tak, aby uživatele zaujal a zároveň byl ve vašich firemních barvách. Vkládaná videa budou optimalizována tak, aby si našla své uživatele. Zároveň pro uživatele bude snadné video vyhledat. Postaráme se také o propojení Youtube channel a vašich účtů v sociálních sítích.